Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy przypadek koronawirusa w Lubelskiem. Pacjent jest w ciężkim stanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2020 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem ile osób zgłosi dziś możliwość popełnienia przestępstwa przez tą rodzine? Szumowski mówił, że prawo jest przystosowane i bedzie stosowane przy braku elementarnej odpowiedzialnosci i nie stosowaniu sie do kwarantanny... Rodzice ze szkoly w Niedrzwicy dzis zapewne rozpoczną też lincz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli robi się coś z premedytacją a ten człowiek i jego rodzina zrobiła to z premedytacją to trzeba ich izolować i muszą ponieść koszty tego leczenia i zamieszania w okół ich rodziny i znajomych. Kolejny przypadek pojawił się w Lublinie[11,03,] tylko patrzeć jak lubelszczyzna będzie miała najwięcej zachorowań przez jednego DEBILA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepokoi mnie że nie podano informacji o kontroli sanitarnej na granicach z Ukrainą i Bialorusją. Zwłaszcza z Ukrainą, bo to państwo oligarficzne, skorumpowane na maksa , napewno oni sami nie wierza we własne statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn tego pacjenta tez pojechał niepotrzebnie do Włoch tydzień temu. Najważniejsza jest samodyscyplina ludzi i ich odpowiedzialność - a nie jeżdżenie do Włoch - tak jak np. zrobił to marszałek Grodzki z PO - dodatkowo trzeba powiedzieć że postąpił tak będąc lekarzem, profesorem medycyny. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcza bzdury pisze... on nie Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, w Lubelskiem. A druga forma to w: województwie lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
służby medyczne wiedzą o sytuacji, z coronowirusem, to w pierwszej kolejności powinne przeprowadzić wywiad z pacjentem i pobrać wymaz na coronowirusa , nawet kiedy pacjent jest tylko przeziębiony i nie miał styczności z nikim kto powrócił z obszarów pandemii, zawiedli medycy i zawiódł pacjent, wszak to nie grzech przyznać się, że ktoś z rodziny wrócił z zagranicy..................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie o drugim w LJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie to  : Dotarliśmy do syna pacjenta zakażonego koronawirusem:: ***s://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,25777110,dotarlismy-do-syna-pacjenta-z-koronawirsuem-sluzby-sa-kompletnie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,25777110,dotarlismy-do-syna-pacjenta-z-koronawirsuem-sluzby-sa-kompletnie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od rana w TVN 24 jest temat koronawirusa z podawanymi uchybieniami i wskazywaniu prawidłowych zachowań.To co przygotował RACHOŃ  w TVP INFO dzisiaj rano wraz z trzema 2 w marynarkach 1 bez w tym 1 z kucykiem.To ja nie zgadzam się,aby w tych 1 miliard 950 milionów pieniędzy na TVP były używane moje pieniądze z mojego podatku Prześmiewcy,a prowadzący zamiast rozmawiać jak zapobiegać zrobił przedstawienie "kabaretowe" jak cała TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego debilem?! Przecież po powrocie poszedł na badania do sanepidu... ale go olali... tak właśnie nasz kraj jest przygotowany na wirusa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmyślnych karać przez głupotę będą umierać ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałam dzisja wojewody lubelskiego. Kurcze jaki fajny, i i nteligentny facet. Nawet nie wiedziałam. Jestem spokojniejsza że mamy takich ludzi w naszych szeregach. A te pytania dziennikarzy.....żenującej. pan wojewoda za litościwe podchodził do poziomu zadawanych pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechal na mecz, ktory pierwotnie mial sie odbyc 1 marca, ale mecz zostal przełożony i odbyl sie 8 marca bez udzialu publicznosci. Ale pojechal na 1marca wiec czas na zarazenie byl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pacjent już podobno nie żyje tylko niechca tego jeszcze podawać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***dorota20200.mystrikingly.com Spóźnione życzenia z Okazji dnia faceta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiedzialam ze teraz co drugi polak siedzi we Wloszech.tylko po co wracaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież członek rodziny był we Włoszech,cała rodzina powinna siedzieć w domu 14 dni a nie chodzić do pracy i to jeszcze dyrektor szkoły
 Oni mają tylko TVP i Info ,a ona tylko szczuje na Grodzkiego to się nie dowiedzieli, TVN na okrągło podaje szczegółowe instrukcje,ale ksiądz powiedział,że oglądznie ich jest śmiertelnym grzechem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne normalne państwo nie może zrezygnować z SILNYCH PUBLICZNYCH MEDIÓW.Słuchając narracji POLSKOJĘZYCZNYCH OBCYCH MEDIÓW mielibyśmy setki tysięcy islamistów,niepotrzebny byłby przekop Mierzei Wiślanej i Centralny Port Komunikacyjny.Nordstreem 2 byłby opłacają dla Polski,ekologiczną inwestycją.Nienawiść do obecnie rządzących nie zwalnia z PROPOLSKIEGO MYŚLENIA.Pytanie,ilu spośród chcących likwidacji POLSKICH MEDIÓW robi to bezmyślnie,a ilu jest tzw.agentami wpływu.MYŚLMY PO POLSKU.POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...